Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty
 • компанија
 • ЗА НАС

  Зошто да не одберете нас

  Xi'an Tian Guangyuan Biotech Co., Ltd. е основана во 20 година05 , и се наоѓа во градот Ксиан, провинцијата Шакси, Кина. Нашите главни производи се додатоци во исхраната и козметички суровини, како што сеКоензим Q10,ВуркуминРесвератролитн. Нашите производи се широко користени во храна, пијалоци, козметика, додатоци во исхраната, здравствени производи и други индустрии.

  Види повеќе
  • 15Години
   Фокусирајте се на производството
  • 5+
   Сертификати
  • 2000 година+
   Сигурен избор на глобалните клиенти
  • 28
   Научници
  Нашата култура

  Нашата култура

  Придржувајќи се кон концептите на висока технологија и висок квалитет, принципот на функционирање на тимот лесен за средства, строгите стандарди за управување со лекови, промовирајќи ја компанијата добива понатамошен развој во областа на здравствената заштита.

  Нашата визија

  Нашата визија

  Освојте ја нашата заедничка иднина со технологија и квалитет

  Нашите вредности

  Нашите вредности

  Професионални и прагматични Искрено, страсно им служи на клиентите

  Нашата мисија

  Нашата мисија

  Водејќи го развојот на големата здравствена индустрија, да биде најдобриот избор за клиентите.

  СЕРТИФИКАЦИЈА

  Одобрен производител

  Имаме строги стандарди за КК и систем за гаранција за совршен квалитет, стандарди за производство на GMP, FDA, ISO9001, HACCP, халал сертифициран и лиценца за производство на храна.

  • ISO 9001

   ISO 9001

  • ISO 9001

   ISO 9001

  • ISO 9001

   ISO 9001

  • ISO 9001

   ISO 9001

  • ФДА

   ФДА

  • ХАЛАЛ

   ХАЛАЛ

  • HACCP

   HACCP

  • HACCP

   HACCP

  • HACCP

   HACCP

  010203040506070809

  КАТЕГОРИЈА НА ПРОИЗВОД

  Неспоредлив на глобално ниво по квалитет и ефикасност

  ВЕСТИ ЦЕНТАР

  Следете не

  01020304